Sklep internetowy www.4WSport.pl jest własnością firmy 4W Team Mateusz Wójcik. Ceny oferowanych produktów stanowią wiążącą ofertę handlową na dzień zawarcia umowy sprzedaży przez złożenie zamówienia, dotyczącą tylko i wyłącznie sprzedaży przez stronę internetową www.4WSport.pl, w rozumieniu przepisów prawa. Właściciel serwisu, firma 4W Team Mateusz Wójcik, dokłada wszelkich starań aby publikowane w serwisie informacje www.4WSport.pl były możliwie najdokładniejsze i aktualne.

Informacje zamieszczone w sklepie internetowym www.4WSport.pl są chronione prawem autorskim. Znaki handlowe oraz logotypy prezentowane w sklepie www.4WSport.pl są chronione prawem handlowym oraz umowami międzynarodowymi, a ich użycie bez odpowiedniej zgody jest zabronione. Powielanie, tłumaczenie, wprowadzanie do pamięci, przetwarzanie na inne media elektroniczne jest zabronione. Kopiowanie i użytkowanie również we fragmentach - jest dozwolone jedynie po uzyskaniu zezwolenia od firmy 4W Team Mateusz Wójcik.

Treść i struktura strony internetowej www.4WSport.pl chronione są prawem autorskim. Powielanie informacji, wykorzystanie tekstów w całości lub jego fragmentów bądź materiałów graficznych, wymaga wcześniejszej pisemnej zgody. Prawo do publikacji i powielania przysługuje wyłącznie firmie 4W Team Mateusz Wójcik.

Wszelkie zastrzeżone nazwy i loga firm, pojawiających się w materiałach udostępnianych przez sklep www.4WSport.pl zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

Sklep internetowy został wykonany na oprogramowaniu PrestaShop™ przez właściciela serwisu firmę 4W Team Mateusz Wójcik z autorskimi rozwiązaniami jak i komercyjnymi rozwiązaniami, do których ma wykupione prawo własności.